Complete keuken, renoveren, keukenrenovatie
Wilt u uw keuken vernieuwen of renoveren?.
Bij ons is bijna alles mogelijk.
Wilt u uw keuken een andere gezicht geven, een ander aanzien, zonder dat dit veel geld kost. Dan is keuken renovatie van Keukens4u een goede mogelijkheid. In de meeste gevallen is het mogelijk om uw keuken een nieuw en fris uiterlijk te geven door de keukendeurtjes en keukenblad te vervangen. Eventueel in combinatie met nieuwe apparaturen van bekende merken. Deze keuken renovatie vraagt meestal een Klein investering die slechts een kwart bedraagt van een nieuwe complete keuken. In veel gevallen kan uw keuken renoverering in een tot twee dagen gerealiseerd zijn.
Producten
Keukens4u pakt de volgende Keukenrenovatie onderdelen aan. Uiteraard kunt u zelf bepalen wat er vervangen moet worden en wat niet:
Keuken deuren met ladefronten en Softclose Lades.
Werkbladen, graniet of Multiplex Met waterkering.
Deurgrepen en scharnieren.
Achterwanden,
lichtlijsten,
Kranslijsten,
Inbouw Apparatuuren, Siemens, Bosch, Whirlpool, Zanussi.,
Plinten,
Pilasters,
Tegels,
Kraan,
Stollenwand,
Complete Engelse landhuis schouw,
Enz.
Het is aan te bevelen goed van begin te inventariseren wat voor soort sfeer uw in de keuken wenst en wat er aangepakt moet worden. Als u dit goed in beeld Brengt kan ik u een goed prijsopgave maken met of zonder montage. Gemiddelde Rechte keukendeurtjes kost € 750.-. Gemiddelde EL Keuken Deuren kost € 950.-.


10401 