Hatha yoga en zwangerschapsyoga in Tilburg
In een prettige, lichte ruimte in het centrum van Tilburg geef ik (hatha) yoga, zwangerschapsyoga en bedrijfsyoga. Individueel en in groepsverband.
Waarom yoga?
Door fysiek en geestelijk spanningen los te laten en meer grip te krijgen op de eigen gedachten en emoties , brengt de beoefening van yoga innerlijke rust en ruimte, die je steeds verder kunt uitdiepen.
Dat leidt tot een meer ontspannen levenshouding en een groter vertrouwen in jezelf. Dat is een goede basis om je verder te ontplooien op de manier die jij kiest.
Het gaat er niet om een prestatie te leveren. Dat wil zeggen: niet proberen jezelf teveel in een houding te dwingen, maar de bewegingen en houdingen met aandacht uit te voeren. Hatha yoga en meditatie vloeien op die manier als vanzelf in elkaar over.
De groepen zijn klein, tot maximaal 8 deelnemers. Je kunt je altijd opgeven voor een vrijblijvende proefles om te kijken of het iets voor je is.


10401 